ZESPÓŁ MUZYCZNY BRC…I WSZYSTKO GRA

Szybki kontakt

napisz wiadomość

 • Dodano: ,
  przez: Magda, Ela, Jola, miejscowość: Czeladź

  Są świetni i niesamowicie prowadzą imprezę, super wokale, polecam wszystkim.
 • Dodano: ,
  przez: Ola, miejscowość: Czeladź

  po prostu WARTO są niesamowici i pełen profesjonalizm
 • Dodano: ,
  przez: Bożenka, Mirka i Kasia, miejscowość: Sosnowiec

  jesteście zarąbiści i przystojni :) Kochamy Was i wasze piosenki
 • Dodano: ,
  przez: Adam, miejscowość: Godzięcin

  pełen profesjonalizm i super piosenki
 • Dodano: ,
  przez: Magda, Agata, Gośka, miejscowość: Tychy

  Super piosenki i wokal jesteście zaje....ści dziękujemy za płyty i piosenki o nas
 • Dodano: ,
  przez: Klaudia i Filip, miejscowość: Sosnowiec

  BRC - poleeeeeecamy z czystym sumieniem są świetni i zaangażowani w swoją pracę, super prowadzą imprezę no i ich piosenki rewelacja.
 • Dodano: ,
  przez: Magda, Jola, Sylwia, miejscowość: Zakroczyn

  Pełen profesjonalizm i super piosenki
 • Dodano: ,
  przez: SYLWIA, miejscowość: SZYDŁOWIEC

  Jedni z lepszych - pozdrawiam.
 • Dodano: ,
  przez: Agnieszka Marta, miejscowość: Tarłów

  BRC - pełen profesjonalizm, świetnie grają i śpiewają ich piosenki na długo pozostają w pamięci dziękujemy za płytkę i wspaniałą zabawę - gratulujemy zdobycia II miejsca
 • Dodano: ,
  przez: CEZARY, miejscowość: CZELADŹ

  OD ZESPOŁU BRC.
  SZANOWNI PAŃSTWO DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE OPINIE - POZYTYWNE I NEGATYWNE. NIESTETY O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE. NIE MA TAKIEGO ZESPOŁU KTÓRY BY KAŻDEGO KLIENTA, UCZESTNIKA ZABAWY ZADOWOLIŁ A JEST TO CIĘŻKA PRACA I KAŻDY ZESPÓŁ WKŁADA MNÓSTWO SIŁ I ZAANGAŻOWANIA JAKI BY NIE BYŁ - TEN NA ŚREDNIM I TEN NA WYSOKIM POZIOMIE.
  JEDNAK OPISUJĄCY NA PORTALACH INTERNETOWYCH ( NP. ALA ) NIEJEDNOKROTNIE KRZYWDZĄ SWOIMI OPINIAMI ZESPOŁY, BO "ALA" NAWET NIE WIE CZY TO BYŁ "TEN SAM ZESPÓŁ" CZY NIE DLA "ALI" TO WSZYSTKO JEDNO. DLATEGO ZOSTAWIAMY TE OPINIE, PONIEWAŻ NIE BOIMY SIĘ I NIE UKRYWAMY. ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I POZDRAWIAM WSZYSTKIE ZESPOŁY MUZYCZNE ORAZ OPINIODAWCÓW. PS. PISZCIE O KONKRETNYCH RZECZACH!!!
 • Dodano: ,
  przez: Ala, miejscowość: Sosnowiec

  do Piotrka, jeżeli grali na Twoim weselu to rozumiem negatywne emocje ale ja wyrażam tylko swoją opinię i mam do tego prawo czy Ci się to podoba czy nie, nie wiem czy mówimy o tym samym zespole bo odnoszę inne wrażenie :) konkurencją nie jestem bo mój głos nie nadaje się do śpiewania ale za to słuch mam dobry i jeszcze takich smentów nieznanych na weselu nie słyszałam, zresztą sam zespół też powinien zauważyć że jak ani starsi ani młodsi się nie bawią to coś jest nie tak i puścić coś bardziej znanego czy szybszego...
 • Dodano: ,
  przez: PIOTREK, miejscowość: SOSNOWIEC

  DO ALI!!!

  BEZNADZIEJNA TO TY JESTEŚ NO I PISZESZ SAME KŁAMSTWA!!! ZESPÓŁ BRC GRAŁ U MNIE NA WESELU - REWELACJA. GRALI PO 45 MIN. A PRZERWY MIELI KRÓTKIE NO I REPERTUAR PIERWSZA KLASA. PROWADZENIE IMPREZY NA 6, WIĘC NIE WIEM O CO CHODZI ALE JESTEM ZA TYM ZESPOŁEM I BĘDĘ GO POLECAŁ Z CZYSTYM SUMIENIEM INNYM MŁODYM PAROM. POZDRAWIAM ZESPÓŁ I NIE PRZEJMUJCIE SIĘ TAKIMI KOMENTARZAMI PEWNIE TO JAKAŚ KONKURENCJA.
 • Dodano: ,
  przez: AGNIESZKA, miejscowość: SOSNOWIEC

  Super zespół, wspaniała zabawa! Dzięki zespołowi Pana Czarka, Nasz Ślub był wyjątkowy nie tylko dla nas, ale również dla naszych gości.Polecamy Agnieszka i Krystian.